80% фінансування на вивчення іноземної мови

для осіб, які проживають в Україні

1

Як записатися на курс?

2

Перевірте доступні співфінансування

3

Заповніть форму і подайте заявку

4

Розпочиніть навчання

Перевірка наявності фінансування у Вашому регіоні

Щоб перевірити можливість співфінансування вивчення іноземних мов у вашому регіоні, введіть своє місто / населений пункт/ район.

Введіть своє місто/область/район.

Вивчення яких іноземних мов пропонуємо?

Доступні 4 іноземні мови!

Фінансування включає в себе курс однієї або декількох з 4 іноземних мов початкового рівня- англійської, німецької, іспанської,польської. Грант також поширюються на курси англійської на просунутому рівні. Базовий діапазон охоплює рівні від A1 до B1 і просунутий від B1 до B2.

Як використовувати 80% покриття витрат на вивчення іноземної мови?

Програма співфінансування вивчення іноземних мов проводиться по всій Україні

Кількість курсів, призначених для окремих вікових груп, залежить від суми використовуваних на сьогоднішній день грантів. Якщо Ви зацікавлені в одному з доступних мовних курсів, знайдіть в пошуковій системі своє місто / населений пункт і перевірте числа доступних місць.

Надані персональні дані використовуються тільки для перевірки і підтвердження того, чи може людина скористатися пропонованим частковим покриттям коштів. Відповідно до Загального положення Про захист персональних даних (GDPR) отримані дані захищені і недоступні ззовні.

Як виглядають записи?

Якщо ви відповідаєте умовам програми, заповніть формуляр.

Після того, як заповнили та відправили контактну форму, очікуйте дзвінка від нашого спеціаліста, який під час розмови перевірить, чи має кандидат право на участь в курсі. Консультант задзвонить до Вас протягом 5 робочих днів з моменту відправлення контактної форми, але в зв'язку з великою кількістю зацікавлених сторін, цей час може трохи збільшитися.

ФІНАНСУВАННЯ 2020-РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЕКТУ

Минулого року понад 37 тис.людей з усієї України скористалися мовними грантами і розпочали вивчення іноземної мови за 20% від вартості курсу.

Цього року число виданих грантів було збільшено і становить понад 43 тис. Крім того, кожен з учасників проекту може подати заявку на мовний сертифікат, що підтверджує його навички та проходження курсу.

Натиснувши тут, ви можете перевірити кількість мовних курсів у вашій місцевості та взяти участь у програмі.

Найчастіші питання та відповіді

Нижче ми відповідаємо на поширені запитання про фінансування курсів іноземних мов.

Програма фінансування навчання іноземним мовам призначена для осіб, які проживають в Україні.

Щоб подати заявку на програму фінансування, досить заповнити анкету і після її відправлення очікувати дзвінка від фахівця, який перевірить, чи має кандидат право на участь у програмі.

Фінансування включає в себе вивчення 4 іноземних мов початкового рівня, тобто A1-A2 - англійська, німецька, іспанська, польська. Крім того, є можливість вивчати англійську мову на просунутому рівні, тобто B1-B2.

Кількість грантів на покриття до 80% вартості курсу іноземної мови обмежена і залежить від кількості вільних місць в конкретних регіонах.